Biz Kimiz?


SHE VEC Cosmetic markası, yurtdışında cilt bakımı kategorisinde oldukça popüler ve başarılı olan “The Ordinary” markasının Türkiye’deki ilk ve tek ithalatçısı olan Free Sepet Cosmetic firmasının sahibi tarafından % 100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Güvenilir Formülasyon ve Eğitimli Uzman Kadro


SHE VEC markası olarak; insan cilt hücreleri ile uyumlu bileşenler içeren formüllerimiz ile dışa yansıyan güzelliğin, içerisinde “önce sağlık ” olması gerektiğine inanıyoruz.

ALKOL | PARABEN | PARFÜM | BOYAR MADDE gibi bileşenleri içermeyen %100 VEGAN ürünlerimizde, klinik çalışmalar ve bulgular ile üretilmiş aktif maddeleri yüksek Ar-Ge teknolojisi ile bir araya getirerek; doğru, eksiksiz ve bilimsel bir çerçevede cilt bakım rutinleri oluşturarak cildinize dokunmayı hedefliyoruz.

 

MİSYONUMUZ


Kozmetik sektöründe cilt bakımı için etkinliği ve güvenilirliği yurtdışı otoritelerince kabul görmüş multi fonksiyonel aktifler ile oluşturulmuş formülasyonları doğru ciltler ile buluşturmak,

Müşterilerimize sağlıklı bir cilde sahip olmak için çok büyük harcamalar yapmaları gerekmediğini en doğru şekilde öğretmek ve bu sayede cilt bakımında bilinçli kullanıcılar yetiştirmektir.


VİZYONUMUZ


Yurtiçi / yurtdışı müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle, hedefimize doğru sürekli büyürken her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve  ve bunu sürdürmektir.